Image
Address
Sold Date
Property Type
Configuration
Price
1721 Lone Oak RD, Brentwood, CA 94513
Single Family Home
3 Beds2 Baths1,538 SqFt
$ 990,000 $ 1,040,000 4.8%
Listed by Chris Eckenroad of Open Door Associates

1340 Hospital RD, Benicia, CA 94510
Single Family Home
3 Beds2 Baths1,282 SqFt
$ 620,000 $ 630,000 1.6%
Listed by Linda E Lewis of Compass

106 Huntington DR, Vacaville, CA 95687
Single Family Home
4 Beds3 Baths1,905 SqFt
$ 620,000 $ 620,000
Listed by Chris Eckenroad of Open Door Associates

3406 Longview RD, Antioch, CA 94509
Single Family Home
4 Beds2 Baths1,498 SqFt
$ 555,000 $ 499,000 11.2%
Listed by Chris Eckenroad of Open Door Associates

2101 Rubye DR, Antioch, CA 94509
Single Family Home
3 Beds2 Baths1,172 SqFt
$ 535,000 $ 495,000 8.1%
Listed by Chris Eckenroad of Open Door Associates

173 White Sands DR, Vacaville, CA 95687
Single Family Home
2 Beds2 Baths1,459 SqFt
$ 460,000 $ 440,000 4.5%
Listed by Chris Eckenroad of Open Door Associates